Szukam: Cena od: do:

Pomoc

 


 

Sposób użycia:

 

1. Przed montażem naklejki, powierzchnię należy umyć i odtłuścić denaturatem (w przypadku auta), lub przetrzeć z kurzu (w przypadku ściany).
2. Przycisnąć naklejkę do folii/papieru transportowego następnie odkleić warstwę ochronną (papier spod naklejki tak aby naklejka została na folii/papierze transportowej) i przyłożyć do powierzchni, mocno docisnąć szmatką lub dłonią a następnie powoli i ostrożnie odklejać transportówkę tak aby naklejka została na ścianie.
Ważne :W przypadku gdy jakiś element naklejki pozostaje na papierze i nie trzyma się transportówki należy ponownie docisnąć tą część naklejki do folii/papieru transportowego i spróbować ponownie ostrożnie odklejać.
3. W przypadku nanoszenia foli na karoserię auta, lub szybę, zalecamy zmoczenie nawierzchni w celu dokładnego rozmieszczenia – unikniemy w ten sposób niepowołanego zniszczenia foli lub zagnieceń.

 

 


Sposób nanoszenia:

 

 1. Odklejamy całą naklejkę od warstwy ochronnej i całość nanosimy na płaszczyznę.

 

left

2. Gdy całość uda nam się odkleić, powinniśmy uzyskać następujący efekt.

right

3. W razie problemów z wiekimi formatami, można rozdzierać taśmę transportową i w ten sposób mamy pewność, że wszystko nam się uda. Jeśli pierwszy raz będziesz naklejał na ścianę ART, proponujemy Ci użycie taśmy papierowej - w tym celu zaznacz to w swojej wiadomości.

left

4. Efekt końcowy.

right

 


 

 

Dostępna paleta kolorów:

 

 

 


 

Konto bankowe:

ING Bank

 

36 1050 1881 1000 0090 9722 9885

West Art

ul.Iwaszkiewicza 5

46-100 Namysłów

 

 


 

Dostawa i Płatność:

Poczta Polska 

Koszt wysyłki po przedpłacie - 18zł paczką priorytetową ! 

(naklejki do wymiaru max 15cmx20cm możemy wysłać przesyłką w cenie 9,90zł)

 

 

Odwiedż również naszego bloga: http://postersframes.blogspot.com/