Szukam: Cena od: do:
Łap okazję!

100PF - Jelonek geometryczny

59.90
Jak znalazłeś/aś naszą stronę ?
Wyszukiwarka
Facebook / Instagram
Reklama w internecie
Ulotka
Od Znajomych
Blog
Partnerzy:
 
 
Dołącz do nas na Facebooku
Reklama:

WestArt

Regulamin i Prywatność

Każda osoba składająca zamówienie w sklepie internetowym WestArt.pl ma obowiązek zapoznać się z regulaminem. W dalszej części niniejszego regulaminu osoba składająca zamówienie jest określana jako Klient.

 

Podczas składania zamówienia w sklepie Klient potwierdza fakt zapoznania się z niniejszym regulaminem i potwierdza, iż akceptuje go w obowiązującej formie.


§ 1. Zakupy

Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z zawarciem umowy kupna-sprzedaży pomiędzy kupującym a Sklepem. Konieczne do tego jest podanie prawidłowych danych korespondencyjnych oraz numeru telefonu.

 

Wszystkie ceny prezentowane w sklepie są cenami brutto .

Zamówienia realizowane są w możliwie najkrótszym czasie, maksymalny czas realizacji zamówienia - przekazania towaru do wysyłki to 4-7 dni robocze.


W formularzu zamówień obowiązkowe pola do wypełnienia to : Imię, Nazwisko, Ulica, Kod, Miasto, Telefon, Email w przypadku nie wypełnienia któregoś z powyższych danych zamówienie nie zostanie wysłane. 

 

Do każdego zamówienia dołączany jest dowód sprzedaży (paragon). Istnieje możliwość wystawienia faktury bez vat za zakupione towary. W wypadku chęci otrzymania takiego dokumentu, podczas wysyłania zamówienia prosimy o wpisanie „FAKTURA BEZ VAT” w komentarzu.

 

Po złożeniu zamówienia po upływie nie wielkiego czasu przyjdzie do Państwa mail potwierdzający z niezbędnymi informacjami do sprawnego zrealizowania zamówienia ( jeśli wiadomości nie ma w skrzynce odbiorczej należy sprawdzić w zakładce spam ).


Brak wpłaty w umownym terminie skutkował będzie zerwaniem umowy kupna-sprzedaży. Na wpłatę oczekujemy do 7 dni od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji.

 

W tytule wpłaty proszę wpisać "ID (i numer zamówienia)"

 

W razie jakichkolwiek problemów przy składaniu zamówienia zapraszamy do kontaktu :

 

Email:biuro@westart.pl
Kom: 504 467 771

 

§ 2. Wysyłka i odbiór zamówień

Wysyłka zamówień realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Wysyłka paczki z przedpłatą przelewem następuje po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym Sklepu WestArt.pl .

Odbiór osobisty zamówienia możliwy jest po ustaleniu terminu odbioru i wpłacie na konto samej kwoty za produkt.

 

Możliwość wysyłki paczki za granicę (cennik według Poczty Polskiej)

 

Wysyłka GRATIS przy zakupie za minimum 299zł.


Koszt wysyłki

- 20zł paczką priorytetową.

 

- 20zł kurier

- 19zł paczkomatem inpost. OPCJA PACZKOMATU ORAZ KURIERA INPOST NIEDOSTĘPNA DLA PLAKATÓW W RAMIE Z POWODU ZA DUŻEGO GABARYTU.

( przy wyborze paczkomatu w komentarzu należy podać kod paczkomatu do którego ma zostać nadana przesyłka)

 

(naklejki do wymiaru max 17cmx  27cm  na życzenie możemy wysłać przesyłką poleconą w cenie 14,90zł)

 

§ 3. Zwroty, gwarancja, dodatkowe informacje.


W razie wady w zakupionych produktach prosimy o kontakt, wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie posiadają gwarancje. W wypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji klient podejmuje decyzje o wymianie towaru na nowy lub zwrocie gotówki.

 

Naklejki wycinane z folii w 1 kolorze z wyborem koloru wykonywane są wyłącznie na zamówienie  i prawo na odstąpienie od umowy w takim przypadku nie przysługuje.

 

Klient, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny od momentu odebrania przesyłki. Zwrotu towaru należy dokonać niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Zwracany towar prosimy odesłać razem z wypełnionym oświadczeniem o rezygnacji z zakupu, w którym uwzględnione będą dane do przelewu, oraz numer konta klienta. Sklep gwarantuje zwrot kwoty za zakupiony towar, w ciągu 7 dni roboczych, od momentu otrzymania zwrotu, przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.

Zwrot takiego towaru odbywa się na koszt klienta . Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Kupujący ma obowiązek należycie zabezpieczyć odsyłany towar tak, aby zapobiec jego uszkodzeniu w transporcie

Zgodnie z w/w ustawą (Art.10.3.) zwrotowi nie podlega towar wykonany na zamówienie wg właściwości podanych przez klienta. Za takie produkty uznaje się:

- produkty spersonalizowane, produkty wykonywane na specjalne zamówienie klienta z wyborem wymiaru, koloru, czyli wszystkie produkty nie nadające się do ponownej odsprzedaży, ponieważ są ściśle związane z osobą kupującego.


Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne lub produkt jest niezgodny z umową, powinien skontaktować się telefonicznie, listownie lub mailowo z firmą. Zgłoszenie reklamacji telefonicznie lub mailowo, uruchamia procedurę reklamacyjną. Jeśli zostanie podjęta decyzja o odesłaniu wadliwego towaru, należy go odesłać Pocztą Polską na adres "West Art" ul. Iwaszkiewicza 5, 46-100 Namysłów .  Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 7 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia ( otrzymania zwróconego towaru ). Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, lub sklep dokona zwrotu pieniędzy.

 

W przypadku powstania sporu na gruncie zawartej Umowy sprzedaży, strony będą dążyły do rozwiązania sprawy polubownie. Prawem właściwym dla rozstrzygania wszelkich sporów powstałych na gruncie niniejszego Regulaminu jest prawo polskie.

 
Sprzedawca firma West Art  informuje Klienta o możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Zasady dostępu do tych procedur dostępne są w siedzibach lub na stronach internetowych podmiotów uprawnionych do pozasądowego rozpatrywania sporów. Mogą nimi być w szczególności rzecznicy praw konsumenta lub Wojewódzkie Inspektoraty Inspekcji Handlowej, których lista jest dostępna na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pod adresem http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php.
Sprzedawca informuje, że pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR).
 
Przed zakupem naklejki na zamówienie wycinanej ploterowo proszę dobrze się upewnić czy wybrali Państwo dobry kolor, wzór oraz rozmiar.
 

Proszę  pamiętać, że w zależności od ustawień lub kalibracji monitora kolory mogą różnić się od tych rzeczywistych . 

 

Jeśli nie jesteś pewny koloru za odpłatnością wysyłamy na życzenie wybraną próbkę folii , zamawiający pokrywa jedynie koszt wysyłki w wysokości 7zł . Po wpłacie za zamówiony produkt próbki wysyłamy gratis.)

 

Jeśli masz wątpliwości jak nakleić naklejkę  w zakładce POMOC znajduje się krótka instrukcja .

 

Jeśli nie czują się Państwo na siłach w samodzielnym montażu naklejki radzimy poprosić o pomoc fachowca .

 

§ 4.Ochrona danych osobowych

 

Pełne zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności.

Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym WestArt.pl, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane również RODO. Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień  i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

Konto bankowe:

ING Bank

 

36 1050 1881 1000 0090 9722 9885

West Art

ul.Iwaszkiewicza 5

46-100 Namysłów

 

 

Polityka prywatności sklepu internetowego westart.pl

 

1.POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1.Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem Sklepu Internetowego jest Sebastian Radomiński prowadzący działalność gospodarczą pod firmą WEST ART  (adres miejsca prowadzenia działalności i adres do korespondencji:ul. Iwaszkiewicza 5 , 46-100 Namysłów ) wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 752-141-77-00, REGON  160199747 adres poczty elektronicznej:biuro@westart.pl  - zwany dalej „Administratorem” i będąca jednocześnie Usługodawcą Sklepu Internetowego i Sprzedawcą.

1.2.1.2.Dane osobowe Usługobiorcy (Klienta) są przetwarzane zgodnie  z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane również RODO.

1.3.Administrator dokłada szczególnej staranności w celu ochrony interesów osób, których dane dotyczą, a w szczególności zapewnia, że zbierane przez niego dane są przetwarzane zgodnie z prawem; zbierane dla oznaczonych, zgodnych z prawem celów i niepoddawane dalszemu przetwarzaniu niezgodnemu z tymi celami; merytorycznie poprawne i adekwatne w stosunku do celów, w jakich są przetwarzane oraz przechowywane w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania.

1.4.Wszelkie słowa, wyrażenia i akronimy występujące na niniejszej stronie i rozpoczynające się z dużej litery (np. Sprzedawca, Sklep Internetowy, Usługa Elektroniczna) należy rozumieć zgodnie z ich definicją zawartą w Regulaminie Sklepu Internetowego dostępnego pod adresem: http://westart.pl/regulamin,4.html

2.CEL I ZAKRES ZBIERANIA DANYCH

2.1.Celem zbierania danych osobowych przez Administratora jest:

2.1.1.nawiązanie, ukształtowanie treści, zmiana, wykonanie lub rozwiązanie stosunku umownego między Usługodawcą (Sprzedawcą) i Usługobiorcą (Klientem) polegającego na świadczeniu Usług Elektronicznych poprzez Sklep Internetowy lub zawarciu i wykonaniu Umowy Sprzedaży Produktów oraz ich dostarczenia do Klienta.
Dane osobowe Usługobiorców (Klientów) są zbierane w przypadku:
-  rejestracji konta w Sklepie Internetowym, w celu utworzenia indywidualnego konta i zarządzania tym kontem. Podstawa prawna: niezbędność do wykonania umowy o świadczenie usługi Konta (art. 6 ust. 1 lit. b RODO);
 - składania zamówienia w Sklepie Internetowym, w celu wykonania umowy sprzedaży. Podstawa prawna: niezbędność do wykonania umowy sprzedaży (art. 6 ust. 1 lit. b RODO);
 - korzystania z usługi formularza kontaktowego w celu wykonania umowy świadczonej drogą elektroniczną. Podstawa prawna: niezbędność do wykonania umowy o świadczenie usługi formularza kontaktowego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO);

2.2.W przypadku Klientów, którzy korzystają z usług dostawy Produktu do Klienta Administrator przekazuje zebrane dane osobowe Klientów w zakresie niezbędnym dla dokonania dostawy wybranemu przewoźnikowi:

2.2.1. POCZTA POLSKA z siedzibą w Warszawie (adres siedziby: ul. Stawki 2 , 00-940 Warszwa )
  numer w Rejestrze Przedsiębiorców KRS: 0000334972.

2.2.2. InPost S.A., ul. Wielicka 28, BUSINESS PARK Budynek B, 30-552 Kraków, NIP: 6793087624, Integer.pl Spółka Akcyjna KRS:0000276519

2.3.Administrator przetwarza następujące dane osobowe Usługobiorców (Klientów): imię i nazwisko; adres poczty elektronicznej; numer telefonu kontaktowego; adres (ulica, numer domu, numer lokalu, kod pocztowy, miejscowość), data urodzenia (fakultatywnie). W wypadku Usługobiorców (Klientów) nie będących jednocześnie konsumentami Administrator przetwarza dodatkowo nazwę firmy oraz numer identyfikacji podatkowej (NIP).     Podczas korzystania ze Strony Internetowej Sklepu mogą być pobierane dodatkowe informacje, w szczególności: adres IP przypisany do komputera Klienta lub zewnętrzny adres IP dostawcy Internetu, nazwa domeny, rodzaj przeglądarki, czas dostępu, typ systemu operacyjnego.

2.4.Podanie danych osobowych, o których mowa w pkt. 2.3. jest niezbędne do świadczenia przez Usługodawcę Usług Elektronicznych w ramach Sklepu Internetowego lub zawarcia Umowy Sprzedaży Produktów. Każdorazowo zakres wymaganych danych wskazany jest także w Regulaminie Sklepu Internetowego oraz przed rozpoczęciem świadczenia określonej Usługi Elektronicznej lub zawarciem Umowy Sprzedaży na stronie Sklepu Internetowego.

 

3.COOKIES I DANE EKSPLOATACYJNE

3.1.Pliki Cookies (ciasteczka) są to niewielkie informacje tekstowe w postaci plików tekstowych, wysyłane przez serwer i zapisywane po stronie użytkownika odwiedzającego stronę Sklepu Internetowego (np. na dysku twardym komputera, laptopa, czy też na karcie pamięci smartfona – w zależności z jakiego urządzenia korzystasz odwiedzając nasz Sklep Internetowy). Szczegółowe informacje dot. Cookies, a także historię ich powstania można znaleźć m.in. tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ciasteczko.

3.2.Usługodawca przetwarza dane zawarte w plikach Cookies podczas korzystania przez odwiedzających ze strony internetowej Sklepu Internetowego w następujących celach:

3.2.1.identyfikacji Usługobiorców jako zalogowanych w Sklepie Internetowym i pokazywania, że są zalogowani;

3.2.2.zapamiętywania Produktów dodanych do koszyka w celu złożenia Zamówienia;

3.2.3.Prowadzenia anonimowych statystyk przedstawiających sposób korzystania ze strony Sklepu Internetowego oraz badania potrzeb Usługobiorców, z wyłączeniem personalnej identyfikacji Usługobiorcy.

3.3.Standardowo większość przeglądarek internetowych dostępnych na rynku domyślnie akceptuje zapisywanie plików Cookies. Masz możliwość określenia warunków korzystania z plików Cookies za pomocą ustawień własnej przeglądarki internetowej. Oznacza to, że możesz np. częściowo ograniczyć (np. czasowo) lub całkowicie wyłączyć możliwość zapisywania plików Cookies na Twoim komputerze – w tym ostatnim wypadku jednak może to mieć wpływ na niektóre funkcjonalności Sklepu Internetowego (przykładowo niemożliwym może okazać się przejście ścieżki Zamówienia poprzez Formularz Zamówienia).

3.4.Ustawienia Twojej przeglądarki internetowej w zakresie plików Cookies są istotne z punktu widzenia zgody na korzystanie z plików Cookies przez nasz Sklep Internetowy – zgodnie z przepisami taka zgoda może być również wyrażona poprzez ustawienia przeglądarki internetowej.

3.5.Szczegółowe informacje na temat zmiany ustawień dotyczących plików Cookies oraz ich samodzielnego usuwania w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych dostępne są w dziale pomocy przeglądarki internetowej .

4.PODSTAWA PRZETWARZANIA DANYCH

4.1.Korzystanie z Sklepu internetowego oraz  zawieranie Umów o świadczeniu usług drogą elektroniczną poprzez Sklep Internetowy lub Umów, z czym wiąże się konieczność podania danych osobowych jest całkowicie dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą samodzielnie decyduje czy chce rozpocząć korzystanie z Usług Elektronicznych świadczących przez usługodawcę lub zawrzeć Umowę zgodnie z regulaminem sklepu.

4.2.Podstawą przetwarzania danych osobowych Usługobiorcy/Klienta jest konieczność realizacji umowy, której Usługobiorca/Klient jest stroną lub podjęcia na jego żądanie działań przed jej zawarciem.

 

5.PRAWO KONTROLI, DOSTĘPU DO TREŚCI SWOICH DANYCH ORAZ ICH POPRAWIANIA

- prawo do cofnięcia zgody - podstawa prawna: art. 7 ust. 3 RODO.
- prawo dostępu do danych - podstawa prawna: art. 15 RODO
- prawo do sprostowania danych - podstawa prawna: art. 16 RODO
- prawo do usunięcia danych („prawo do bycia zapomnianym”) - podstawa prawna: art. 17 RODO.
- prawo do ograniczenia przetwarzania danych - podstawa prawna: art. 18 RODO
- prawo do przenoszenia danych - podstawa prawna: art. 20 RODO.
- prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych - podstawa prawna: art. 21 RODO.

 

5.1.Usługobiorca ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

5.2.Każdej osobie przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, które jej dotyczą, zawartych w zbiorze danych Administratora, a zwłaszcza prawo do: żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.

5.3.W przypadku przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług Administratora osoba, której dane dotyczą uprawniona jest także do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

5.4.W celu realizacji uprawnień, o których mowa powyżej można korzystać z opcji w ramach Konta lub poprzez przesłanie stosownej wiadomości pocztą elektroniczną na adres: biuro@westart.pl albo pisemnie na adres Administratora.

6.POSTANOWIENIA KOŃCOWE

6.1.Sklep Internetowy może zawierać odnośniki do innych stron internetowych. Administrator proponuje by po przejściu na inne strony, zapoznać się z polityką prywatności tam ustaloną. Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko niniejszego Sklepu Internetowego.

6.2.Administrator stosuje środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych osobowych odpowiednią do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną, a w szczególności zabezpiecza dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.

6.3.Usługodawca udostępnia następujące środki techniczne zapobiegające pozyskiwaniu i modyfikowaniu przez osoby nieuprawnione, danych osobowych przesyłanych drogą elektroniczną:

6.3.1.Zabezpieczenie zbioru danych przed nieuprawnionym dostępem.


Polityka Cookies serwisu westart.pl

 1. Serwis WestArt dostępny pod adresem westart.pl nie zbiera w sposób automatyczny informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne i są przechowywane w urządzeniu końcowym Użytkownika danego Serwisu westart.pl i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych danego Serwisu internetowego.
 3. Pliki Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 4. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu westart.pl
 5. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
  • dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz ich optymalizacji, pliki cookies pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić daną stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
  • tworzenia statystyk,
  • w ramach Serwisów stosowane są pliki cookies: sesyjne oraz stałe. Sesyjne pliki cookies są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia przeglądarki internetowej.
    Stałe pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
  W ramach Serwisów stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
  • "niezbędne" pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach danego Serwisu www,
  • "analyticzne" pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych danego Serwisu;
  • "funkcjonalne" pliki cookies, umożliwiające "zapamiętanie" wybranych przez Użytkownika ustawień interfejsu;
 6. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

  Operator Serwisów informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów. Dodatkowe informacje o ciasteczkach i sposobie ich blokowania można uzyskać w sekcji „Pomoc” przeglądarki internetowej Użytkownika.

Polityka cookies opracowana na podstawie: http://wszystkoociasteczkach.pl ( IAB Polska )

Wszelkie treści, materiały oraz elementy graficzne zamieszczone na stronie http://wszystkoociasteczkach.pl/ chronione są prawem autorskim, które przysługują IAB Polska.